photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

W Centrum Zimbardo gościmy w tym miesiącu  REAKTOR KATOWICE - projekt kulturalny, którego celem jest zacieśnienie więzi w lokalnych społecznościach. 

Projekt REAKTOR KATOWICE jest odpowiedzią na szczególną sytuację współczesnego człowieka w kontekście towarzyszących mu dziś przemian społecznych, technologicznych, cywilizacyjnych. Jest to początek procesu prowadzącego do budowania i zacieśniania więzi międzyludzkich w społeczności miejskiej w specyficznej strukturze postindustrialnej aglomeracji.

W ramach projektu odbył się pokaz filmów krótkometrażowych o Śląsku pn. "Filmowy Obraz Śląska". Różne perspektywy - filmy autorstwa amatorów i osób związanych z filmem, przyjezdnych i tubylców, sprawiły, że przegląd był bardzo ciekawym głosem - w jakże ważnej dla nas - dyskusji nt. śląskiej tożsamości.

Kolejny raz REKATOR zawita do Centrum Zimbardo z TEATREM DZIELNICOWYM w konkursowym przedstawieniem: KLICA PRODUCTION - SOUP CITY SPRAWA CHARLIEGO BROKUŁA. Już najbliższy piątek. 

Więcej info nt. REAKTORA: www.facebook.com/reaktorkatowice

 

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg