photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

Serdecznie zapraszamy na kolejną wystawę fotograficzną - pt. "Za fasadą folkloru". I jak zwykle zdjęcia mają zachęcać do refleksji i dyskusji. 

Z jednej strony wystawa pokazuje trwałość folkloru i tradycji w świadomości lokalnej, narodowej i międzynarodowej. Równocześnie porusza temat wpływu folkloru na myślenie w kategoriach „nasze” i „obce”. Pokazuje także znaczenie innych narodowości na procesy kulturtwórcze. 

Do zdjęć zaproszenie zostali reprezentanci następujących krajów: Hiszpania, Kazachstan, Chiny, Nigeria, Czarnogóra, Indie, Tajwan oraz Turcja. Wszystkie zdjęcia wykonano na Śląsku – w miejscach charakterystycznych dla naszego regionu. Pomysłodawczynią wystawy jest Angelika Dobrzyńska, autorem zdjęć jest Szymon Nawrat: www.facebook.com/ToInspirePro/?fref=ts

Oboje będą obecni na wernisażu. Więcej nt. wystawy na profilu: www.facebook.com/ZaFasadaFolkloruBehindTheFacadeOfFolklore/?fref=ts oraz na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1818782285001635/ Wystawę będzie można oglądać w Centrum Zimbardo do 30 IX.

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg