photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

20 kwietnia będziemy obchodzić nasze 4. urodziny. W tym roku postanowiliśmy świętować w sposób szczególny. 

Postanowiliśmy zadbać o Centrum Zimbardo jako miejsce, które jest jedną z wizytówek Nikiszowca i całej dzielnicy – chcemy wymienić witrynę w Centrum Zimbardo. Zmieniamy więc wizerunek chociaż tak naprawdę nie zmieniamy się. Nasz cel działania pozostaje ten sam. Niezmiennie jesteśmy miejscem spotkań – młodzieży, lokalnej społeczności, katowiczan, i wszystkich którzy pragną nas odwiedzić, przyjeżdżając z najróżniejszych zakątków, także z zagranicy. Niestety czasem bywa u nas chłodno, a to z powodu starych nieszczelnych okien, dlatego zabiegamy o ich wymianę.


Jako organizacja niezależna i finansowana ze środków własnych Stowarzyszenia Fabryka Inicjatyw Lokalnych, które prowadzi Centrum, do przeprowadzenia takiej zmiany potrzebujemy środków zewnętrznych. Ponadto budynek, w którym znajduje się nasze Centrum ze względu na swoje bezcenne walory - podobnie jak i cały Nikiszowiec - znajduje się w rejestrze zabytków. A to oznacza, że musimy spełnić rygorystyczne wymogi konserwatorskie, co wiąże się z wysokimi kosztami. Dlatego postanowiliśmy złożyć projekt wymiany witryny do budżetu obywatelskiego.


W dniu naszych urodzin będziemy zatem czekać na Was, abyście wpadli na chwilę, zobaczyli projekt i być może podpisali się pod wnioskiem do BO. W ten sposób zrobicie nam najlepszy prezent urodzinowy, szczególnie jeśli będziecie później na niego głosować! Będziemy czekać w godz. 15.00-18.00. No i jak na urodziny przystało – nie zabraknie tortu!
Serdecznie zapraszamy

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg