photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

"Ma to być miejsce młodych, w którym od pierwszych chwil będą się czuli gospodarzami" - niejednokrotnie podkreślał prof. Zimbardo. W rzeczy samej - młodzież od kilkunastu dni z wielką energią mebluje Centrum. Wspierają ją przy tym specjaliści, starsi koledzy oraz oczywiście ekipa FIL.

Do tej pory młodzi z Nikiszowca wzięli udział w warsztatach:

- INTERGARCJA, MOTYWACJA, PRZYWÓDZTWO prowadzony przez Agnieszkę Skorupę, pracownika Instytutu Psychologii UŚ, specjalizuje się w badaniu zachowań człowiekaw sytuacjach skrajnych i ekstremalnych; oraz Michała Brola – psychologa i politologa, pracuje w Katedrze Psychologii Pracy i Organizacji w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, w którym koordynuje współpracę z otoczeniem.

- PIENIĄDZE, ZAKUPY, WYDATKI prowadzonych przez Dr Łukasza Jacha, psychologa i socjologa, pracownik Zakładu Psychologii Zdrowia i Jakości Życia Instytutu Psychologii UŚ

- I TY ZOSTAŃ PROJEKTAMTEM prowadzony przez Agatę Stokołosę, współpracownika FIL, zajmującą się projektowaniem przestrzeni publicznych i prywatnych; oraz Adama Musielaka, projektanta IKEA.

 

Po tych intensywnych przygotowaniach, planowaniu i projektowaniu wnętrza, młodzież właśnie wczoraj (6 III) wybrała wyposażenie, które za dwa tygodnie dotrze na miejsce... Czekamy z niecierpliwością!

 

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg