photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

W niedzielę (27.07) podczas corocznego Odpustu u Babci Anny na Nikiszowcu, organizowanego przez Stowarzyszenia Fabryka Inicjatyw Lokalnych, odwiedził nas Profesor Zimbardo. Czas upłunął nam m.in. na rozmawach o przyszłości Centrum - dalszych działaniach i projektach, a także o współpracy z kolejnymi organizacjami i instytucjami.

Wraz z Profesorem spotkaliśmy się także z przedstawicielami zaprzyajaźnionej agencji PR "Kobold", aby porozmawiać o nowym pomyśle na kolejne działania w Centrum. Szczegóły już wkrótce. Tego dnia mieliśmy też zaszczyt wręczyć kolejny paszport - "Przyjaciel Centrum Zimbardo" - Prorektorowi dr hab. Mirosławowi Nakoniecznemu z Uniwersytetu Śląskiego.

A po pracy był czas na radość i wspólne spędzanie czasu - spotkanie z młodzieżą, gry, rozmowy i poznawanie nowych ludzi, czyli tak jak to w Centrum Zimbardo zwykle bywa. Profesor bardzo szybko poczuł się na Nikiszowcu jak w domu, o czym świadczy nie tylko koszulka Profesora... A niezywkła atmosfera Odpustu udzieliła się naszemu gościowi bardzo szybko.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Profesora na naszym profilu na FB.

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg