photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

8-10 maja w Centrum Zimbardo w Nikiszowcu odbędzie się pierwsza edycja "Festiwalu Czarnej Owcy". Impreza jest adresowana do młodych i organizowana przez młodych. Jej przewodni temat to rozwój osobisty. Wstęp bezpłatny.

 

Pomysłodawczynią i główną realizatorką Festiwalu jest siedemnastoletnia Alicja Jośko, związana z Centrum Zimbaro w Nikiszowcu. Idea Festiwalu zrodziła się z autentycznej potrzeby i z chęci inspirowania rówieśników.

 

Festiwal skupia się wokół bardzo ważnego dla każdego dorastającego człowieka tematu - życiowych wyborów i związanego z nimi rozwoju osobistego. Dlatego celem wydarzenia jest inspirowanie młodych do poznawania siebie i świadomego działania. Festiwal promuje także aktywność społeczną młodzieży. A dwudziestu siedmiu młodych wolontariuszy pomagających w przygotowaniu "Festiwalu Czarnej Owcy" najlepiej pokazuje jak można realizować tę ideę.

 

W ramach imprezy odbędą się wykłady i warsztaty prowadzone przez wykładowców z Uniwersytetu Śląskiego oraz psychologów, filozofów i podróżników. Wydarzeniu będą towarzyszyć dwa koncerty.

Realizację Festiwalu wspiera Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych, przy którym działa Centrum Zimbardo.

 Więcej info na: facebook.com/festiwalczarnejowcy festiwalczarnejowcy.pl

 

 

 

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg