photosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotosphotos

WESPRZYJ CENTRUM ZIMBARDO W NIKISZOWCU

PrzekaĹĽ: PLN

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Działalność Centrum Zimbardo w Nikiszowcu możliwa jest dzięki wsparciu firm, instytucji i ludzi dobrej woli. Działające przy FIL, Centrum nie posiada żadnego stałego źródła utrzymania, nie jest także finansowane z żadnej dotacji.

Pomagając Centrum Zimbardo, wspierasz przede wszystkim rozwój młodzieży, dla której Centrum - jak sami mówią - to drugi dom, bezpieczna przystań. To równocześnie miejsce kształtowania się przyszłych liderów zaangażowanych w rozwój swojej dzielnicy. Dlatego pomagając, wspierasz także zmianę Nikiszowca, magicznego miejsca, perełki Górnego Śląska.

Wielkość kwoty, którą chcesz przekazać zależy do Ciebie. Doceniamy każdą pomoc.

ZOSTAŃ STAŁYM DARCZYŃCĄ

Comiesięczne przekazywanie drobnej kwoty może być dla niektórych łatwiejsze niż podarowanie jednorazowo większej sumy. Równocześnie tylko stałe i przewidywalne wsparcie zapewnić może funkcjonowanie Centrum Zimbardo. Dlatego zachęcamy do bycia naszym stałym darczyńcą - wystarczy, abyś ustawił na swoim koncie bankowym cykliczne zlecenie darowizny na konto:

21 84370002 0050 0544 3815 0006
z dopiskiem: darowizna dla Centrum Zimbardo w Nikiszowcu

ŚWIADCZ USŁUGI

Możesz wesprzeć Centrum Zimbardo, świadcząc nieodpłatne usługi. Stajesz się naszym darczyńcą, realizując to, co umiesz najlepiej, bez wydatkowania środków finansowych. Zakres usług, które możesz nam podarować jest bardzo szeroki - są to m.in. usługi sprzątania, drukarskie i remontowe. Ta forma wsparcia umożliwi nam zaoszczędzenie środków finansowych na inne cele związane z funkcjonowaniem Centrum Zimbardo.

Pamiętaj, że można odliczyć przekazaną darowiznę od podstawy opodatkowania do 6% dochodu w danym roku podatkowym. Ważne jest, aby taka darowizna była udokumentowana.

Każdy darczyńca będzie indywidualnie wyróżniony i doceniony, uzyskując

STATUS PRZYJACIELA CENTRUM ZIMBARDO POTWIERDZONY UNIKATOWYM PASZPORTEM.

KONTAKT

Małgorzata Krakowiak: tel. +48 663 683 362
Waldemar Jan: tel. +48 606 924 356

WSPIERAJĄ NAS:

1.png13_michalscy.jpgLogoMOPSmae.jpgSWPSgeneralne_logotyp_bialy_may.jpglogo-ikea.jpglogo-katowice.jpglogo-lp.jpglogo-us.jpg